Mikołajkowe sukcesy

W dniach 1-3.12 br. odbyły się w Łodzi po raz dziesiąty Zawody Mikołajkowe. Impreza rozgrywana była w większości kategorii wiekowych i konkurencji łyżwiarskich. Zawodnicy naszego klubu zaprezentowali się bardzo dobrze zdobywając 6 medali (3 złote, 1 srebrny i 2 brązowe).

Wśród solistów Juniorów 1 miejsce zajął Miłosz Witkowski a jego młodszy brat Kornel Witkowski zajął miejsce 3, na 9 lokacie zakończył rywalizację Marceli Kędzia.

W konkurencji solistek Juniorów znakomicie zaprezentowała się Celina Sudnik i zakończyła rywalizację na 1 miejscu. W niższej kategorii wiekowej Novice Advanced 9 miejsce zdobyła Maria Kaczorowska.

Nasi najmłodsi zawodnicy osiągnęli następujące wyniki:

Miłosz Janicki - soliści Klasa Srebrna miejsce 6

Emilia Grzeszczyk - solistki Klasa Srebrna miejsce 7

Matylda Komasińska - solistki Klasa Srebrna miejsce 36

Nasi Soliści (od lewej) Kornel Witkowski, Celina Sudnik i Miłosz Witkowski wraz z Trenerami Mirosławą i Włodzimierzem Brajczewskimi.

W zawodach startowały także nasze pary taneczne. Wśród juniorów 1 miejsce zajęli nasi aktualni Mistrzowie Polski Juniorów w tańcach na lodzie Olexandra Borysova i Cezary Zawadzki natomiast drugie miejsce zajęli Anastasia Polibina i Radosław Barszczak. W kategorii Novice Advanced 3 miejsce zajęła para Vanessa Sasin i Krystian Piasny a na 4 lokacie uplasowali się Oliwia Winiarska i Wiktor Gaj.

Na 3 miejscu Vanessa Sasin i Krystian Piasny i na miejscu 4 Oliwia Winiarska i Wiktor Gaj

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.